کاربر میهمان ( ورود ) | ثبت‌‌نام میهمان  | راهنما  یک‌‌شنبه، ۲۸ شهریور‌‌ماه ۱۴۰۰ | Sunday, September 19, 2021
 
 
سامانه ثبت‌ نام مدیریت آموزشی مربیان شرایط و مدارک آزمون آرشیو درباره ما تماس با ما
 

درباره آموزشگاه رانندگی پیروز اسلامشهر

آموزشگاه رانندگی پیروز یکی از موسسات آموزش رانندگی در استان تهران شهرستان اسلامشهر و در سال ۱۳۸۱ در منطقه واوان فاز ۱ به نام آموزشگاه رانندگی نیلوفر پایه گذاری گردید که پس از جابه جایی در سال ۱۳۹۶ با نام جدید آموزشگاه رانندگی پیروز به بلوار ولیعصر (عج) با استقرار در موقعیت فعلی خود در منطقه واوان اسلامشهر همواره حال ارایه خدمات به شهروندان عزیز میباشد .

ارتقا سطح آموزش استاندارد سازی فنون و قواعد رانندگی ، پرورش قانونمداری و حسن انتخاب در هنرجویان همواره از اهداف اصلی این آموزشگاه بوده و کوشیدیم دست در دست سایر زحمت کشان در اعتلای سطح فرهنگ رانندگی در رکاب پیشگامان این رسالت بزرگ باشیم .

همگام تا تصعه خدمات الکترونیک به منظور رفاه هر چه بیشتر شهروندان ارجمند اقدام به راه انداری سیستم هوشمند، ثبت نام و انتخاب برنامه های آموزشی مطابق با زمانبندی دلخواه عزیزان نموده ایم تا بدین وسیله حسن انتخاب شما بزرگوارن را ارج نهاده و در امر تکریم ارباب رجویان محترم پاسخگوی شایسته اعتماد تان باشیم .

در انتها با آرزوی پیروزی روز افزون‌ برای هموطنان گرامی و به امید سفرهای امن در جاده های ایمن ، شما عزیزان را به رعایت فرهنگ صحیح رانندگی نموده تا در جاده های‌ شاهد سلامت رفتار رانندگان محترمی چون شما باشیم .


 

نام کاربری

 

رمز عبور

   

به کانال تلگرام ما بپیوندید. به کانال تلگرام ما بپیوندید. ما را در اینستاگرام دنبال کنید

آموزشگاه رانندگی پیروز اسلامشهر


ثبت‌‌نام

مدیریت آموزشی

شرایط و مدارک

دانشنامه

آرشیو

درباره ما

تماس با ما


نشانی: اسلامشهر، شهرک واوان، خیابان حضرت ولیعصر (ع) نبش لاله ۹

تلفن: ۵۶۲۸۹۸۶۳ - ۵۶۱۹۰۹۵۰ - ۵۶۱۹۰۹۶۰ (۰۲۱)

پست الکترونیک: info@piroozsd.ir

 

© ۱۴۰۰ کلیه حقوق برای آموزشگاه رانندگی پیروز اسلامشهر محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای این وب‌‌سایت بدون مجوز کتبی نقض قانون حمایت از تولیدکنندگان محتوای اینترنتی می‌‌باشد و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

طراحی و توسعه: گروه ریزسامانه‌‌های نمادیس| پایگاه آموزش مجازی رانندگی| عضو طرح سامانه مدیریت هوشمند آموزشگاه رانندگی